RUS DİLİNİ KEŞFEDİN

TİCARİ VE TURİSTİK İLİŞKİLERİNİZİ GÜÇLENDİRİN

Rusya ve diğer bölge ülkeleri arasında her geçen gün artan ticari ve turistik ilişkilerin, Rusça öğrenmeyi oldukça önemli bir konuma taşımasıyla birlikte kursumuza Rusça öğrenmek için başvuran öğrencilerimizin sayısı her geçen gün artmaktadır. Rusça, Slav dilleri arasında, Avrasya’da en yaygın olarak kullanılan dildir. Birleşmiş Milletler’in resmi dillerinden biri olan Rusça; İngilizce, Fransızca, Almanca, Hollandaca, Lehçe, Latince gibi dillerden etkilenmiştir. Kiril alfabesinin kullanıldığı Rusça’da, tüm seslerin ifade edilmesi için Latin harfleri yeterli değildir. Dolayısıyla kelimeler üzerine çalışırken vurguyu ve telaffuzu doğru öğrenmek oldukça önemlidir. Eskişehir Amerikan Kültür Dil Kursları’nda Rusça eğitimi, alanında uzman, yetkinliği onaylanmış öğretmenler tarafından verilmektedir. Öğrenci merkezli yaklaşım ve modern yöntemlerle işlenen derslerimizle; okuma-anlama, dinleme-anlama, yazılı-anlatım, sözlü anlatım ve konuşma olmak üzere dört dil yetisinin geliştirilmesi desteklenmektedir.

Rusça eğitimi için kursumuza başvuran öğrencilerimiz ilk olarak eğitim danışmanlarımızla iletişime geçmekte öğrenme amaçlarını ileterek seviye tespit sınavının ardından amaçlarına en uygun eğitim planı hakkında bilgilendirilmektedir. Eğitim boyunca Rusça programlarımıza katılan öğrencilerimizin bireysel gelişimleri takip edilerek bu konuda geri bildirim yapılmakta, ihtiyaç duyulması halinde bireysel çalışmaları destekleyici ek materyaller sunulmaktadır.

RUSÇA SEVİYENİZİ

BİLİYOR MUSUNUZ?

ELEMENTARY

Basit işleri sorunsuz bir şekilde halledebilir ve günlük durumlarla başa çıkabilirsiniz. Tarihleri, saatleri, sayıları anlamak, insanlarla tanışmak, yer/yön sormak  gibi konularda yabancı dilinizi kullanabilirsiniz.

PRE-INTERMEDIATE

A2 Başlangıç üzeri, orta seviye yabancı dil bilgisini ifade eder. A2 yabancı dil seviyesinde basit cümleler kurarak temel düzeyde günlük konuşma diyaloglarını rahatlıkla yapabilirsiniz.

INTERMEDIATE

B1 yabancı dil seviyesinde kişisel ve iş ihtiyaçlarınız için gereken çoğu iletişimsel görevi başlatabilir, sürdürebilir ve sonlandırabilirsiniz. Sosyal ve profesyonel durumlarda rahatlıkla yabancı dilde iletişim kurabilirsiniz.

UPPER INTERMEDIATE

B2 yabancı dil seviyesinde zorlu iletişimsel görev ve durumlarda bile etkili ve uygun bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. İş insanlarıyla görüşebilir, açık bir toplantıda rapor verebilir ya da profesyonel bir sunum yapabilirsiniz.

Ücretsiz Yabancı Dil Seviye Tespit

Sınavına Katılmak İçin Lütfen Formu Eksiksiz Doldurun!