JAPONCA’NIN STRATEJİK ÖNEMİNİ KEŞFEDİN

HAYATINIZIN YÖNÜNÜ DEĞİŞTİRİN

Japonca bilen insan sayısının ülkemizde bir hayli düşük olması Japonca öğrenmenin stratejik önemini artırmaktadır. Ülkemizde Japonya ile ticaret içerisinde bulunan insanlara ihtiyaç duyulmaktadır. İkinci yabancı dil olarak Japonca öğrenmeyi tercih eden öğrencilerimizin ülkemizin önde gelen kurumlarında ve yurt dışında elde ettiği büyük başarı hikayeleri Japonca’nın ülkemiz ve kursumuz için değerini sürekli olarak ön plana çıkarmaktadır. Diğer dillere göre Japonca öğrenmek birçok kişiye daha zor görünse de doğru öğrenme stratejileri, alanında uzman öğretmenler ve güncel materyaller ile başarı hikayelerine bir yenisini eklemek oldukça mümkündür. 

Markalar Birliği Eskişehir Amerikan Kültür Dil Kursları’nda Japonca eğitimine başlamadan önce mevcut Japonca Seviyeniz alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından değerlendirilmektedir. Bu değerlendirme kapsamlı bir değerlendirme olmakla birlikte temel yeterliliklerinizi doğru bir şekilde ölçmekte, ihtiyaç duyduğunuz seviyeden eğitime başlamanıza olanak sağlayarak en fazla verim alacağınız sınıfa yönlendirilmenize yardımcı olmaktadır.

JAPONCA SEVİYENİZİ

BİLİYOR MUSUNUZ?

ELEMENTARY

Basit işleri sorunsuz bir şekilde halledebilir ve günlük durumlarla başa çıkabilirsiniz. Tarihleri, saatleri, sayıları anlamak, insanlarla tanışmak, yer/yön sormak  gibi konularda yabancı dilinizi kullanabilirsiniz.

PRE-INTERMEDIATE

A2 Başlangıç üzeri, orta seviye yabancı dil bilgisini ifade eder. A2 yabancı dil seviyesinde basit cümleler kurarak temel düzeyde günlük konuşma diyaloglarını rahatlıkla yapabilirsiniz.

INTERMEDIATE

B1 yabancı dil seviyesinde kişisel ve iş ihtiyaçlarınız için gereken çoğu iletişimsel görevi başlatabilir, sürdürebilir ve sonlandırabilirsiniz. Sosyal ve profesyonel durumlarda rahatlıkla yabancı dilde iletişim kurabilirsiniz.

UPPER INTERMEDIATE

B2 yabancı dil seviyesinde zorlu iletişimsel görev ve durumlarda bile etkili ve uygun bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. İş insanlarıyla görüşebilir, açık bir toplantıda rapor verebilir ya da profesyonel bir sunum yapabilirsiniz.

Ücretsiz Yabancı Dil Seviye Tespit

Sınavına Katılmak İçin Lütfen Formu Eksiksiz Doldurun!