ÇOK DİLLİ OLMANIN DEĞERİNİ KEŞFEDİN

KARİYER VE SOSYAL HAYATINIZI RENKLENDİRİN

Çok dilli bir öz geçmişe sahip olmanın yalnızca kariyer hayatında değil sosyal hayatta da yaşama farklı açılımlar kazandırdığı günümüz koşullarında birden fazla yabancı dili hayatına dahil etmek isteyen ve bu amaçla kursumuza başvuran birçok öğrencimiz bulunmaktadır. İngilizce ve Almanca ile aynı dil ailesine ait olan Felemenkçe bu iki dile dil bilgisi bakımından çok fazla benzemekle birlikte öğrenmesi kolay kabul edilen diller arasında bulunmaktadır.

Eskişehir Felemenkçe Eğitimi

Amerikan Kültür Dil Kursları’nda Felemenkçe eğitimi, alanında uzman, yetkinliği onaylanmış öğretmenler tarafından verilmektedir. Öğrenci merkezli yaklaşım ve modern yöntemlerle işlenen derslerimizle; okuma-anlama, dinleme-anlama, yazılı-anlatım, sözlü anlatım ve konuşma olmak üzere dört dil yetisinin geliştirilmesi desteklenmektedir.

Markalar Birliği Eskişehir Amerikan Kültür Dil Kursları’nda Felemenkçe eğitimine başlamadan önce mevcut Felemenkçe Seviyeniz alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından değerlendirilmektedir. Bu değerlendirme kapsamlı bir değerlendirme olmakla birlikte temel yeterliliklerinizi doğru bir şekilde ölçmekte, ihtiyaç duyduğunuz seviyeden eğitime başlamanıza olanak sağlayarak en fazla verim alacağınız sınıfa yönlendirilmenize yardımcı olmaktadır.

FELEMENKÇE SEVİYENİZİ

BİLİYOR MUSUNUZ?

ELEMENTARY

Basit işleri sorunsuz bir şekilde halledebilir ve günlük durumlarla başa çıkabilirsiniz. Tarihleri, saatleri, sayıları anlamak, insanlarla tanışmak, yer/yön sormak  gibi konularda yabancı dilinizi kullanabilirsiniz.

PRE-INTERMEDIATE

A2 Başlangıç üzeri, orta seviye yabancı dil bilgisini ifade eder. A2 yabancı dil seviyesinde basit cümleler kurarak temel düzeyde günlük konuşma diyaloglarını rahatlıkla yapabilirsiniz.

INTERMEDIATE

B1 yabancı dil seviyesinde kişisel ve iş ihtiyaçlarınız için gereken çoğu iletişimsel görevi başlatabilir, sürdürebilir ve sonlandırabilirsiniz. Sosyal ve profesyonel durumlarda rahatlıkla yabancı dilde iletişim kurabilirsiniz.

UPPER INTERMEDIATE

B2 yabancı dil seviyesinde zorlu iletişimsel görev ve durumlarda bile etkili ve uygun bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. İş insanlarıyla görüşebilir, açık bir toplantıda rapor verebilir ya da profesyonel bir sunum yapabilirsiniz.

Ücretsiz Yabancı Dil Seviye Tespit

Sınavına Katılmak İçin Lütfen Formu Eksiksiz Doldurun!