AVRUPA BİRLİĞİ’NİN EN ÇOK KONUŞULAN DİLLERİNDEN BİRİ

FRANSIZCAYI KEŞFEDİN, FIRSATLARI DAVET EDİN!

Eskişehir Fransızca Eğitimi

Avrupa Birliği’nin en çok konuşulan dillerinden biri olan Fransızca beş kıtanın beşinde de konuşulan bir dildir. Avrupa’da İngilizce ve Almanca’dan sonra en çok konuşulan dil olması kursumuza Fransızca öğrenmek için başvuran öğrencilerimizin sayısını her geçen gün artırmaktadır. Markalar Birliği Amerikan Kültür Dil Kursları’nda Fransızca eğitimine başlamadan önce mevcut Fransızca seviyeniz alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından değerlendirilmektedir. Bu değerlendirme kapsamlı bir değerlendirme olmakla birlikte temel yeterliliklerinizi doğru bir şekilde ölçerek ihtiyaç duyduğunuz seviyeden eğitime başlamanıza olanak sağlayarak en fazla verim alacağınız sınıfa yönlendirilmenize yardımcı olacaktır. Kurslarımızda Fransızca eğitimi, alanında uzman, yetkinliği onaylanmış öğretmenler tarafından verilmektedir. Öğrenci merkezli yaklaşım ve modern yöntemlerle işlenen Fransızca derslerimizle; okuma-anlama, dinleme-anlama, yazılı-anlatım, sözlü anlatım ve konuşma olmak üzere dört dil yetisinin geliştirilmesi desteklenmektedir.

FRANSIZCA SEVİYENİZİ

BİLİYOR MUSUNUZ?

ELEMENTARY

Basit işleri sorunsuz bir şekilde halledebilir ve günlük durumlarla başa çıkabilirsiniz. Tarihleri, saatleri, sayıları anlamak, insanlarla tanışmak, yer/yön sormak  gibi konularda yabancı dilinizi kullanabilirsiniz.

PRE-INTERMEDIATE

A2 Başlangıç üzeri, orta seviye yabancı dil bilgisini ifade eder. A2 yabancı dil seviyesinde basit cümleler kurarak temel düzeyde günlük konuşma diyaloglarını rahatlıkla yapabilirsiniz.

INTERMEDIATE

B1 yabancı dil seviyesinde kişisel ve iş ihtiyaçlarınız için gereken çoğu iletişimsel görevi başlatabilir, sürdürebilir ve sonlandırabilirsiniz. Sosyal ve profesyonel durumlarda rahatlıkla yabancı dilde iletişim kurabilirsiniz.

UPPER INTERMEDIATE

B2 yabancı dil seviyesinde zorlu iletişimsel görev ve durumlarda bile etkili ve uygun bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. İş insanlarıyla görüşebilir, açık bir toplantıda rapor verebilir ya da profesyonel bir sunum yapabilirsiniz.

Ücretsiz Yabancı Dil Seviye Tespit

Sınavına Katılmak İçin Lütfen Formu Eksiksiz Doldurun!