ÇOCUKLAR İÇİN YABANCI DİL

ÇOCUKLAR YABANCI DİLİ AMERİKAN KÜLTÜR FARKIYLA KEŞFEDİYOR!

Küçük yaşta yabancı dil bilgisini geliştirmeye başlayan çocuklar ilerleyen dönemlerde birden fazla yabancı dil öğrenmekte zorluk çekmemekte; dünya vatandaşı olarak akademik ve sosyal açıdan başarılı bir yaşam sürmektedir. Her yaşta yabancı dil öğrenmek mümkün olmakla birlikte okul veya iş hayatının yoğun olduğu dönemlerde dikkat dağınıklığı yaşanma olasılığının artması, öğrenmeye ayrılacak zamanın azalması öğrenme verimliliğini düşürebilmektedir. Kurslarımızda her dönem, öğrenme kapasitesi son derece yüksek olan bu yaş grubundaki çocuklarımızın yabancı dilleri oldukça kısa zamanda, verimli bir şekilde öğrendiğine şahit olmaktayız.

Çocuklar İçin İngilizce

JUNIOR GRUPLAR

2. Sınıflar
3. Sınıflar
4. Sınıflar

TEEN GRUPLAR

5. Sınıflar
6. Sınıflar
7. Sınıflar

Kursumuzda çocuklarımıza yabancı dil eğitimi verecek kadromuz alanında uzman, çocuklarla iletişime geçme ve çocuklara kendi dünyalarından seslenebilmeye yönelik eğitimlerini tamamlamış, enerji ve sevgi dolu öğretmenlerden oluşmaktadır.

Junior ve Teen gruplarımız hakkında detaylı bilgi almak, dünya dillerini öğrenme konusunda çocuklarımıza önereceğimiz eğitim yolculuğunu eğitim danışmanlarımızın yönlendirmeleri eşliğinde planlamak için bizimle iletişime geçebilir, iletişim bilgilerinizi iletişim formu aracılığıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

Ücretsiz Yabancı Dil Seviye Tespit

Sınavına Katılmak İçin Lütfen Formu Eksiksiz Doldurun!