İSPANYOLCAYI KEŞFEDİN

DÜNYA’NIN FARKLI BÖLGELERİNDEKİ İNSANLARLA İLETİŞİME GEÇİN

İspanyolca 21 ülkenin resmi dili olma, 400 milyondan fazla insanın ana dili olma özelliğini taşımaktadır ve ABD’deki nüfusun yaklaşık %10’u ile İspanyolca konuşabilmek mümkündür. İspanyolca’nın dünyanın farklı yerlerinde yaşayan insanlarla iletişimi kolaylaştırması, uluslararası ilişkileri profesyonel ve sosyal anlamda desteklemesi kurslarımıza İspanyolca öğrenmek için başvuran öğrencilerimizin sayısını her geçen gün artırmaktadır.

İspanyolca öğrenmek sadece İspanyolca konuşulmasına değil pek çok diğer dilin öğrenilmesine de yardımcı olmaktadır. İspanyolca konuşan insanlar İspanyolca ile benzerlik gösteren Portekizce, İtalyanca ve Fransızca dillerini kolay bir şekilde öğrenebilmektedir. Bu nedenle bu dili sadece kendi özelinde değil, diğer dillere ve dünyalara açılan bir kapı olarak değerlendirmek mümkündür.

 

Markalar Birliği Eskişehir Amerikan Kültür Dil Kursları’nda İspanyolca eğitimine başlamadan önce mevcut İspanyolca Seviyeniz alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından değerlendirilmektedir. Bu değerlendirme kapsamlı bir değerlendirme olmakla birlikte temel yeterliliklerinizi doğru bir şekilde ölçmekte, ihtiyaç duyduğunuz seviyeden eğitime başlamanıza olanak sağlayarak en fazla verim alacağınız sınıfa yönlendirilmenize yardımcı olmaktadır.

İSPANYOLCA SEVİYENİZİ

BİLİYOR MUSUNUZ?

ELEMENTARY

Basit işleri sorunsuz bir şekilde halledebilir ve günlük durumlarla başa çıkabilirsiniz. Tarihleri, saatleri, sayıları anlamak, insanlarla tanışmak, yer/yön sormak  gibi konularda yabancı dilinizi kullanabilirsiniz.

PRE-INTERMEDIATE

A2 Başlangıç üzeri, orta seviye yabancı dil bilgisini ifade eder. A2 yabancı dil seviyesinde basit cümleler kurarak temel düzeyde günlük konuşma diyaloglarını rahatlıkla yapabilirsiniz.

INTERMEDIATE

B1 yabancı dil seviyesinde kişisel ve iş ihtiyaçlarınız için gereken çoğu iletişimsel görevi başlatabilir, sürdürebilir ve sonlandırabilirsiniz. Sosyal ve profesyonel durumlarda rahatlıkla yabancı dilde iletişim kurabilirsiniz.

UPPER INTERMEDIATE

B2 yabancı dil seviyesinde zorlu iletişimsel görev ve durumlarda bile etkili ve uygun bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. İş insanlarıyla görüşebilir, açık bir toplantıda rapor verebilir ya da profesyonel bir sunum yapabilirsiniz.

Ücretsiz Yabancı Dil Seviye Tespit

Sınavına Katılmak İçin Lütfen Formu Eksiksiz Doldurun!