İTALYANCAYI KEŞFEDİN

LATİN DİLLERİNİ HAYATINIZA DAHİL EDİN

Fransızca, İspanyolca gibi Latin dilleriyle büyük benzerlikler taşıyan İtalyancayı iyi öğrenmek diğer Latin dillerinin hızla öğrenilmesini kolaylaştırmaktadır. Güçlü ekonomisi olan, İtalya ile iş birliği yapan şirketlerin İtalyanca bilen ekip arkadaşlarına ihtiyaç duyması ve bünyesine dahil etmek istemesi, 7000’den fazla ABD firmasının İtalya’da faaliyet gösteriyor olması kurslarımıza İtalyanca öğrenmek için başvuran öğrencilerimizin sayısını her geçen gün artırmaktadır. 

Amerikan Kültür Dil Kursları’nda İtalyanca eğitimi, alanında uzman, yetkinliği onaylanmış öğretmenler tarafından verilmektedir. Öğrenci merkezli yaklaşım ve modern yöntemlerle işlenen derslerimizle; okuma-anlama, dinleme-anlama, yazılı-anlatım, sözlü anlatım ve konuşma olmak üzere dört dil yetisinin geliştirilmesi desteklenmektedir.

Markalar Birliği Eskişehir Amerikan Kültür Dil Kursları’nda İtalyanca eğitimine başlamadan önce mevcut İtalyanca Seviyeniz alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından değerlendirilmektedir. Bu değerlendirme kapsamlı bir değerlendirme olmakla birlikte temel yeterliliklerinizi doğru bir şekilde ölçmekte, ihtiyaç duyduğunuz seviyeden eğitime başlamanıza olanak sağlayarak en fazla verim alacağınız sınıfa yönlendirilmenize yardımcı olmaktadır.

İTALYANCA SEVİYENİZİ

BİLİYOR MUSUNUZ?

ELEMENTARY

Basit işleri sorunsuz bir şekilde halledebilir ve günlük durumlarla başa çıkabilirsiniz. Tarihleri, saatleri, sayıları anlamak, insanlarla tanışmak, yer/yön sormak  gibi konularda yabancı dilinizi kullanabilirsiniz.

PRE-INTERMEDIATE

A2 Başlangıç üzeri, orta seviye yabancı dil bilgisini ifade eder. A2 yabancı dil seviyesinde basit cümleler kurarak temel düzeyde günlük konuşma diyaloglarını rahatlıkla yapabilirsiniz.

INTERMEDIATE

B1 yabancı dil seviyesinde kişisel ve iş ihtiyaçlarınız için gereken çoğu iletişimsel görevi başlatabilir, sürdürebilir ve sonlandırabilirsiniz. Sosyal ve profesyonel durumlarda rahatlıkla yabancı dilde iletişim kurabilirsiniz.

UPPER INTERMEDIATE

B2 yabancı dil seviyesinde zorlu iletişimsel görev ve durumlarda bile etkili ve uygun bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. İş insanlarıyla görüşebilir, açık bir toplantıda rapor verebilir ya da profesyonel bir sunum yapabilirsiniz.

Ücretsiz Yabancı Dil Seviye Tespit

Sınavına Katılmak İçin Lütfen Formu Eksiksiz Doldurun!