ITEP

Internatıonal Test of Englısh Profıcıency

iTEP online bir sınav olup Akademik İngilizce, İş İngilizcesi ve Lise İngilizcesi yeterliliğini test eden uluslararası bir testtir. En yüksek puanın 6 olduğu bu sınav IELTS ve TOEFL’a göre uygun fiyatlı olmakla birlikte sınav sonuçları 1-2 iş günü içerisinde açıklanmaktadır. Sonuçların hızlı açıklanması, uygun fiyatlı olması gibi avantajları birçok kurum ve adayı sınava hazırlanmak için teşvik etmektedir.

iTEP Sınavı 2011 yılında Kaliforniya’da geliştirilmiş olup, Amerika’nın neredeyse tüm eyalet üniversitelerinde, dünyanın belli başlı şirketlerinde ve bankalarında kabul edilmektedir. Son zamanlarda ülkemizde de bazı şirketler tarafından iTEP Academic,  iTEP Business İngilizce yetkinlik sınavı olarak kabul görmeye başlamıştır. 

iTEP Academic okuma, dinleme, gramer, yazma, konuşma becerilerini değerlendirmektedir ve 90 dakika sürmektedir.

Amerikan Kültür Dil Kursları’nda iTEP hazırlık eğitimi, alanında uzman, yetkinliği onaylanmış öğretmenler tarafından verilmektedir.

 

Öğrenci merkezli yaklaşım ve modern yöntemlerle işlenen derslerimizin kapsamı;

Markalar Birliği Amerikan Kültür Dil Kursu size; ücretsiz seviye belirleme sınavı ardından mevcut seviyenizin belirlenmesiyle birlikte ihtiyaçlarınıza özel planlanan, kısa sürede yüksek puanlara erişebileceğiniz, hedefe yönelik eğitim deneyimini yaşayabileceğiniz seçenekler sunmaktadır.

 

IELTS Hazırlık Programı Ders Kapsamı;

Cümle yapısı / konuşma pratiği ve dil çalışmaları
Konuşma, gramer ve entegre becerilere odaklanma çalışmaları
Temel becerileri geliştirmeye yönelik stratejiler
Özgün materyaller kullanılarak ileri düzey dinleme, okuma konuşma ve yazma çalışmaları
Test formatları üzerine alıştırmaları ve öğrenilenlerin kullanılması
Özel dil gereksinimlere ve iTEP hedeflerine dayanan kişisel öğrenim planlaması

International Test of English Proficiency eğitim programına başlamadan önce mevcut İngilizce seviyenizin tespit edilmesi; eğitim başlangıcı, ölçülebilir ve uygulanabilir hedeflerin takibi açısından önem taşımaktadır. Sınav hakkında bilgi almak, mevcut İngilizce seviyenizi tespit etmek için bizimle iletişime geçebilir, iletişim formunu doldurarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Ücretsiz Yabancı Dil Seviye Tespit

Sınavına Katılmak İçin Lütfen Formu Eksiksiz Doldurun!