Dünya İle İletİşİme Geçmeye Hazırsanız

 SEVİYENİZİ BELİRLEYİN VE EĞİTİME HEMEN BAŞLAYIN!

Eskişehir Genel İngilizce

Markalar Birliği Amerikan Kültür Dil Kursları’nda İngilizce eğitimine başlamadan önce mevcut İngilizce Seviyeniz Alanında Uzman Öğretmenlerimiz tarafından değerlendirilmektedir. Bu değerlendirme kapsamlı bir değerlendirme olmakla birlikte temel yeterliliklerinizi doğru bir şekilde ölçerek ihtiyaç duyduğunuz seviyeden eğitime başlamanıza olanak sağlayarak en fazla verim alacağınız sınıfa yönlendirilmenize yardımcı olacaktır.

Eğitime başladığınız hafta dil gelişiminizi takip edebileceğiniz size özel Avrupa Dil Portfolyo’nuz açılmakta, portfolyonuz, verifiedportfolios.com sitesine kişisel bilgilerinizle kaydedilmektedir. Dünya üzerinde birçok alanda geçerliliği olan belgenize mezuniyetinizin ardından kimlik numaranızla sorgulatarak ulaşabilirsiniz. Eğitim boyunca gelişiminizi portfolyonuz üzerinden takip edebilir, eksik hissettiğiniz konuları birebir telafi derslerinde tamamlayabilir ya da bir üst kura rahatlıkla geçebilirsiniz. Eğitiminiz tamamlandığında, sertifikanızın uluslararası geçerliliğini sağlayan Avrupa Konseyi onaylı portfolyonuz ve dil sertifikanız tarafınıza verilmektedir. 

 Kulüpler

İNGİLİZCE PRATİK İMKÂNI

Genel İngilizce eğitim programınıza ek olarak bilgilerin pekiştirileceği, dilin kullanılabileceği verimli ve eğlenceli pratik imkânı öğrencilerimize ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Konuşma, yazma, okuma, dinleme, kelime, erasmus exam, iş İngilizcesi kulüplerimiz bulunmakla birlikte kulüplerimizde dönemsel olarak yeni sınıflar açılmaktadır.

YABANCI DİL SEVİYENİZİ

BİLİYOR MUSUNUZ?

ELEMENTARY

Basit işleri sorunsuz bir şekilde halledebilir ve günlük durumlarla başa çıkabilirsiniz. Tarihleri, saatleri, sayıları anlamak, insanlarla tanışmak, yer/yön sormak  gibi konularda yabancı dilinizi kullanabilirsiniz.

PRE-INTERMEDIATE

A2 Başlangıç üzeri, orta seviye İngilizce bilgisini ifade eder. A2 İngilizce seviyesinde basit cümleler kurarak temel düzeyde günlük konuşma diyaloglarını rahatlıkla yapabilirsiniz.

INTERMEDIATE

B1 İngilizce seviyesinde kişisel ve iş ihtiyaçlarınız için gereken çoğu iletişimsel görevi başlatabilir, sürdürebilir ve sonlandırabilirsiniz. Sosyal ve profesyonel durumlarda rahatlıkla İngilizce iletişim kurabilirsiniz.

UPPER INTERMEDIATE

B2 İngilizce seviyesinde zorlu iletişimsel görev ve durumlarda bile etkili ve uygun bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. İş insanlarıyla görüşebilir, açık bir toplantıda rapor verebilir ya da profesyonel bir sunum yapabilirsiniz.

ADVANCED

Aksanları anlayabilir, İngilizce bir metni okuyup kolaylıkla çeviri yapabilirsiniz. İngilizce’nin sözlü/yazılı olarak akıcı, düzgün biçimde kullanıldığı, genel İngilizce’den akademik İngilizceye geçişin mümkün olduğu düzeydir.

PROFICIENCY

C2 seviyesinde İngilizce bilgisine sahipseniz İngiltere ve Amerika gibi resmi dili İngilizce olan ya da farklı dil konuşulan herhangi bir ülkede kolaylıkla yaşayacak kadar İngilizce biliyorsunuz demektir.

Ücretsiz Yabancı Dil Seviye Tespit

Sınavına Katılmak İçin Lütfen Formu Eksiksiz Doldurun!